Skip to content

Budownictwo wczoraj i dzis : Nowa siedziba Porsche w USA i centrum obsługi klienta / HOK

5 miesięcy ago

372 words

HOK HOK został wybrany do zaprojektowania nowej siedziby Porsche Cars North America w Atlancie, po intensywnym konkursie na projekt.
Ten innowacyjny rozwój obejmuje nowoczesne miejsce pracy, centrum obsługi technicznej i szkolenia oraz centrum obsługi klienta i kierowcy ze zintegrowanym torem do obsługi dróg.
Dynamiczna stylistyka obejmuje tor obsługi na miejscu, który na każdym kroku świętuje wrażenia z jazdy Porsche.
Więcej zdjęć i opis projektu po przerwie.
Kompleks o powierzchni prawie 200 000 stóp kwadratowych pomieści do 400 pracowników pod jednym dachem na wysokiej, 26-akrowej powierzchni Aerotropolis w pobliżu międzynarodowego lotniska Hartsfield-Jackson Atlanta.
Centrala zapewni Porsche solidne podstawy do dalszego rozwoju na największym rynku na świecie.
Wizją nowego amerykańskiego domu korporacyjnego jest stworzenie odważnego i energicznego środowiska, w którym elementy fizyczne są równie pamiętne i poruszające, jak jazda Porsche i poczucie własności.
Projekt Hoka idealnie zinterpretował tę wizję w dynamiczny projekt, który jest tak emocjonalnie naładowany jak samochody Porsche.
.
Projekt HOK HOK stworzy jednolity dom dla rodziny Porsche North America, łącząc funkcje biurowe, szkoleniowe i sterujące, jednocześnie tworząc spójną markę.
Wnętrze.
Główna ulica.
a także dziedziniec prezentujący pojazdy, będzie stanowił serce obiektu.
Z tej przestrzeni na dziedzińcu klienci i pracownicy będą mogli wchodzić w interakcje podczas oglądania akcji na poniższym torze.
.
HOK Odzwierciedlając zaangażowanie Porsche w ochronę środowiska, HOK projektuje wysoce zrównoważony budynek i kieruje się certyfikatem Silver Leadership in Energy and Environmental Design (LEED).
Środki ochrony energii obejmują dopracowanie orientacji budynku i stworzenie wysoce wydajnej obwiedni budynku.
Zespół przeanalizuje możliwości naturalnej wentylacji i wytwarzania energii na miejscu oraz zielone dachy, które zmniejszają efekt wyspy ciepła i filtrują wodę deszczową, zanim powróci ona do systemu wodnego w Atlancie.
.
Pracownicy HOK będą korzystać z nowoczesnego, oświetlonego miejsca pracy, które promuje współpracę i inspiruje kreatywność.
Centralne kawiarnie, pokoje zespołowe i miejsca spotkań będą wspierać spółdzielczą, przejrzystą kulturę Porsche.
Zintegrowane usługi projektowe HOK w zakresie projektu obejmują architekturę, aranżację wnętrz, strategię miejsca pracy, zrównoważone projektowanie, wysokowydajną technikę budowlaną, grafikę środowiskową i architekturę krajobrazu.
[przypisy: gabloty muzealne, projektowanie schodów zabiegowych, rolety okienne allegro ]

Powiązane tematy z artykułem: gabloty muzealne projektowanie schodów zabiegowych rolety okienne allegro