Skip to content

Budownictwo wczoraj i dzis : Park przyrodniczy CF M Ller S jest przeznaczony do powodzi, aby ocalić pobliskie miasto

5 miesięcy ago

281 words

Dzięki uprzejmości CF M.
Ller CF M.
Ller.
S Storkeengen (Storkeengen) jest rozwiązaniem krajobrazowym, przybliżającym miasto Randers do najdłuższej rzeki w Danii, Guden.
Rzeka, aby zapobiec zagrożeniu powodzi.
Ochrona burzowa wykorzystuje łąki podmokłe jako atrakcyjny park krajobrazowy, aby poradzić sobie z podniesionym poziomem wód burzowych, podczas gdy szlak rekreacyjny zwiększa dostęp do obszarów natury po drugiej stronie rzeki.
Dzięki systemowi CF M.
Ller Cloudburst są planowane w całym mieście, aby odprowadzać wodę deszczową z dachów, dróg i parkingów do Storkeengen, gdzie woda będzie naturalnie oczyszczana w basenach zaprojektowanych jako obszary łąkowe i przefiltrowana do Guden.
Rzeka.
Poprzez integrację ochrony klimatu z miejskim i naturalnym rozwojem, miasto Randers może osiągnąć.
Miasto do wody.
wizji, a jednocześnie chronione przed przyszłymi skutkami zmiany klimatu.
Dzięki uprzejmości firmy CF Mäller Storkeengen odbędzie się szereg wyjątkowych rodzajów przyrody, w których ludzie mogą pływać kajakiem po Guden.
Rzeka i ciesz się zachodem słońca nad wodą.
Nowe szlaki poprawią Randers jako miasto nad rzeką, pomimo jego niskiego położenia i jest przykładem lub miejskim charakterem i połączonym życiem miejskim.
Storkeengen to projekt adaptacji klimatycznej, wynikający ze współpracy z CF Mäller Landscape i Orbicon z Randers Vanmilij .
i gmina Randers.
W projekt zaangażowało się wielu lokalnych społeczności, przyszłych użytkowników i zainteresowanych stron, aby uczestniczyć w ewolucji Storkeengen jako koncepcji, zapewniającej zrozumienie związku miasta z naturalnym krajobrazem.
Dzięki uprzejmości CF M.
Ller Dzięki uprzejmości CF M.
Ller
[hasła pokrewne: archiwum allegro 2013, mrówka tarnów gazetka, egzotermiczna ]

Powiązane tematy z artykułem: archiwum allegro 2013 egzotermiczna mrówka tarnów gazetka