Skip to content

Budownictwo wczoraj i dzis : Trójwymiarowe wydrukowane sześciokątne kapsuły mogą pomieścić bezdomnych Nowego Jorku

5 miesięcy ago

389 words

Dzięki Framlab Na całym świecie bezdomność w szybko rozwijających się metropoliach, takich jak Nowy Jork, jest rekordowo wysoka od czasu Wielkiego Kryzysu w latach 30.
XX w., Ponad 60 000 ludzi każdego wieczora znajduje się w schronisku, podczas gdy wielu innych musi znaleźć miejsce do spania na ulicach, w metrze lub w innych miejscach publicznych.
Branża nieruchomości spowodowała wzrost czynszów i wysoki popyt na pozostałe działki; wiele nowych budów to luksusowe mieszkania, a nie tanie mieszkania, które są tak bardzo potrzebne.
W rezultacie tysiące ludzi zostaje zmuszonych na ulice, a organizacje charytatywne walczą o zapewnienie odpowiedniej pomocy wszystkim.
+ 20 Fototapeta autorstwa Viktora Millera-Gausa.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Framlab Framlab – propozycji schronienia dla bezdomnych z godnością.
dąży do kapitalizacji pionowych nieużywanych działek znajdujących się na pustych ścianach bocznych budynków w celu zapewnienia dostępnej ziemi w mieście.
Ich trójwymiarowe moduły z sześciokątnym nadrukiem 3D połączą się z rusztowaniem z boku budynku, zapewniając wszechstronną przestrzeń, przypominającą pomieszczenia w pokojach jednopokojowych z lat 50.
XX wieku.
Struktury o strukturze plastra miodu pozwolą gęsto upakowanej, aktywnej społeczności tworzyć się w najbardziej nieprawdopodobnym miejscu dla osób mniej szczęśliwych.
Dzięki uprzejmości Framlab Każdy strąk będzie zbudowany ze stali i oksydowanego aluminium, podczas gdy wnętrza będą drukowane w 3D z poliwęglanu pokrytego drewnem.
Szkło inteligentne PMMA na przedniej ścianie modułów zapewni wspaniałe widoki na miasto, a gdy zostaną zebrane razem, utworzy ekran do instalacji artystycznych lub reklam.
Kompaktowe pokoje będą miały meble, wyposażenie i szafki zintegrowane z drewnem wnętrze ma miękką i przyjazną atmosferę, która jest wydajna i czysta; Moduły odnowy biologicznej w strukturze zawierają przepisy sanitarne między mieszkańcami.
Dzięki uprzejmości Framlab W przypadku ciągle zmieniającego się i zmieniającego się krajobrazu miejskiego moduły będą łatwe do transportowania i można je zmontować i rozłożyć w ciągu kilku dni.
Propozycja oferuje całoroczną obudowę odporną na żywioły i zapewniającą chłodną przestrzeń latem z naturalną wentylacją zintegrowaną z ramą okien.
Dzięki uprzejmości Framlab Dzięki uprzejmości Framlab News przez: Framlab.
[przypisy: zbrojenie podciągu, coleus canina, mrówka świdnica ]

Powiązane tematy z artykułem: coleus canina mrówka świdnica zbrojenie podciągu