Skip to content

Nowoczesna architektura : Wieżowce eVolo

7 miesięcy ago

216 words

Niedawno otrzymaliśmy jedną z limitowanych edycji (n = 500) eVolo Skycrapers.
Na 1224 stronach (9.
X 11.5.
X 2.5.) Jest to mniej niż stolik do kawy niż rzeczywisty stół.
Książka wyrosła z konkursu wieżowców eVolo 2006.
Konkurs wyróżnia wybitne pomysły, które na nowo definiują projekty wieżowców poprzez wdrażanie nowych technologii, materiałów, programów, estetyki i organizacji przestrzennych.
Badania nad globalizacją, elastycznością, zdolnościami dostosowawczymi i rewolucją cyfrową to niektóre z wielowarstwowych elementów konkurencji.
Jest to badanie przestrzeni publicznej i prywatnej oraz roli jednostki i kolektywu w tworzeniu dynamicznych i adaptacyjnych społeczności pionowych.
W ciągu ostatnich sześciu lat międzynarodowy panel renomowanych architektów, inżynierów i urbanistów zrecenzował ponad 4000 projektów przesłanych ze 168 krajów na całym świecie.
Uczestnikami są profesjonalni architekci i projektanci, a także studenci i artyści.
Ta książka jest kompilacją 300 wybitnych projektów wybranych ze względu na ich innowacyjne koncepcje, które stanowią wyzwanie dla sposobu, w jaki rozumiemy architekturę i jej związek ze środowiskiem naturalnym i zabudowanym.
0 Wstęp Postęp technologiczny 2 Urbanizm ekologiczny 3 Nowe granice 4 Rozwiązania społeczne 5 Estetyka Morfotektoniczna 6 Teorie i strategie miejskie Więcej informacji na stronie Wieżowce eVolo.
Okładka: twarda oprawa Rozmiar: 9.
x 11,5.
x 2,5.
Strony: 1224 ISBN: 978-0-9816658-4-9 Edycja limitowana: 500 kopii
[przypisy: mrówka tarnów gazetka, olx pabianice, mrówka świebodzin ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka świebodzin mrówka tarnów gazetka olx pabianice